OK
بنیاد مسکن تهران

جلسه مدیر بنیاد مسکن شهرستان پاکدشت با بخشدار مرکزی شهرستان

مهندس علی برزگر مدیر بنیاد مسکن شهرستان پاکدشت ضمن برگزاری جلسه مشترک با خانی بخشدار مرکزی شهرستان وهمچنین کردبچه دهیار روستای گلزار و اعضای شورای روستا در دفتر بخشدار در خصوص مشکلات مردم در زمینه طرح هادی روستا و اجرای آسفالت معابر فرعی این روستا بحث و تبادل تظر نمودند.

جلسه مدیر بنیاد مسکن شهرستان پاکدشت با بخشدار مرکزی شهرستان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان تهران مهندس علی برزگر  مدیر بنیاد مسکن شهرستان پاکدشت ضمن برگزاری جلسه مشترک با خانی بخشدار مرکزی شهرستان وهمچنین کردبچه دهیار روستای گلزار و اعضای شورای روستا در دفتر بخشدار در خصوص مشکلات مردم در زمینه طرح هادی روستا و اجرای آسفالت  معابر فرعی این روستا بحث و تبادل تظر نمودند.
در ادامه این جلسه و با توجه به زمینه های مهم  و پتانسیل های  گردشگری  روستای یاد شده ، درخصوص اجرای طرح گردشگری در روستای گلزار نیز بحث و تبادل نظر کردید.
طبق آخرین سرشماری مرکز آمار ایران جمعیت این روستا معادل ۶۵۰۰ نفر و ۱۸۰۰ خانوار میباشد که البته این جمعیت با توجه به رشد وضعیت اقتصادی این روستا و به دلیل شرایط ویژه ای که دارد رو به افزایش نیز خواهد رفت. امروزه روستای گلزار را می توان یکی از مهمترین روستاهای هدف گردشگری در استان تهران و شهرستان پاکدشت دانست که بازدید از آن روز به روز در حال افزایش نیز میباشد.


1398/04/01

Bookmark and Share   شماره خبر :505 تعداد بازدید :141

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Copyright © 2018 bonyadmaskan.org All rights reserved Powered By Azaranweb